Kim jesteśmy?

O firmie

Jestesmy zespolem fachowcow posiadajcych niezbedne uprawnienia i certyfikaty do wykonywania swoich prac. Z pasja podejmujemy się każdego zadania. Współpracując z nami otrzymają Państwo produkty i uslugi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań. Na prestrzeni lat działalności firmy zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie instalacji sieci elektrycznych, teletechnicznych i sieci komputerowej a także usług zwiazanych z administracją i konfiguracją sieci komputerowych, serwerów, komputerów jak również budową serwerowni.
Naszą firme cechuje wysoka jakość wykonywanych usług oraz rzetelność w kwestii dotrzymywania terminów. Korzystamy z najlepszych materiałów i urządzeń. Dbamy o dobry kontakt z klientem przez cały czas trwania usługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie majac na na uwadze najbardziej atrakcyjne ekonimicznie rozwiązanie nie mające jednak wpływu na wysoką jakość wykonanej usługi.

Instalacje
Czym się zajmujemy?

Oferta

StartFlow offers the following services to aspiring entrepreneurs looking to get their businesses off of the ground.

Sieci komputerowe

Instalacja sieci komputerowych to kompleksowa usługa, którą wykonujemy od lat. Posiadając wieloletnie doświadczenie gwarantujemy rzetelnie wykonaną prace.. Instalacje sieci komputerowych wykonujemy od podstaw jak również modernizujemy i rozbudowujemy juz istniejące instalacje sieciowe, by usprawnić, ułatwić i przyspieszyć wymianę danych między osobami korzystającymi z danej sieci komputerowej.

Przy wykonywaniu wyżej wymienionej usługi wykorzystujemy dobrej jakości okablowanie oraz urządzenia, by mogli Państwo z nich korzystać bez zbędnych awarii. Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, mierniki  co pozwala nam na szybką oraz sprawną instalacje i montaż urządzeń przy zachowaniu czystości i estetyki wykonywanej pracy.

 

Instalacje telewizji

Wykonujemy od podstaw instalacje telewizji w nowym budownictwie, tak by jej realizacja została dobrze przemyślana za nim ściany zostaną pokryte warstwą wykończeniową. Zajmiemy się również modernizacją już istniejącej instalacji co może sie wiązać z rozciągnięciem sieci do kolejnych pomieszczeń i podłączeniem dodatkowych odbiorników. Doradzamy w wyborze odpowiedniej anteny oraz wzmacniaczy odbieranego sygnału. Zapewniamy precyzyjne ustawienie anteny i pomiar sygnału za pomoca specjalistycznych urządzeń jak również przy Tobie wykonamy sprawdzenie prawidłowego odbioru programów telewizyjnych.

Wszelkie prace cechuje estetyka wykonania. Zadbamy o to by instalacja nie rzucała się w oczy dzięki ukryciu przewodów i rozmieszczenie otworów przejściowych w najmniej widocznych miejscach a z punktami odbioru zamontujemy estetyczne gniazdka z możliwością wpięcia kabli do odbioru telewizji naziemnej, satelitarnej oraz radia.

 

Instalacje elektryczne

Oferujemy kompleksowe wykonanie istalacji elektrycznej. Zajmiemy się opracowaniem projektu nowej instalacji jak również modernizacją i przebudową już istniejącej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, proponując najlepsze rozwiązanie techniczne dla montowanej instalacji elektrycznej, tak by spełnić oczekiwania naszych klientów. Przykładamy również dużą uwagę do tego by każda usługa została wykonana w ustalonym z klientem terminie.

Pracujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, dbając przy tym o estetykę wykończenia tak ważną dla każdego klienta. Dzięki temu instalacje elektryczne wykonane przez naszą firmę mogą zachować wysokość jakość przez długie lat.

Najważniejsze- dbamy o to aby wykonana przez nas instalacja była bezpieczna i zgodna z wytycznymi umieszczonymi w dokumentacji technicznej.

 

 

Instalacje alarmowe

Instalacja alarmu to bardzo popularne rozwiązanie wykorzystywane do ochrony domów i obiektów a zarazem jedna z najczęściej wykonywanych przez naszą firmę usług. Dzięki takiej instalacji alarmowej mogą Państwo zdalnie i lokalnie zabezpieczyć obiekt różnymi czujkami, które spełniają określone zadania, np. ochrona obiektu wraz z wyposażaniem, ochrona przed pożarem bądź zalaniem, odstraszenie złodziei i wiele innych.

Rozumiemy, że każdy posiada inne potrzeby na które odpowiedzią jest kompleksowa i profesjonalna obsługa jaką zapewnia nasza firma. Aby system alarmowy spełniał prawidłowo swoją funkcje, należy właściwie dobrać typ oraz sposób rozmieszczenia urządzeń. W związku z tym chętnie doradzamy i dostosowujemy rozwiązanie do każdego klienta indywidualnie, tak by czuł się bezpiecznie i miał stu procentową kontrole obiektu przed intruzami.

 

Zapraszamy do współpracy

Zaufaj nam i przekonaj się o wysokiej jakości naszej pracy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Adres

Legionowo, słowackiego

Telefon

+48 697 717 125

E-mail

kontakt@przestrzelskidariusz.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego

Top