Kim jesteśmy?

O firmie

Jestesmy zespolem fachowcow posiadajcych niezbedne uprawnienia i certyfikaty do wykonywania swoich prac. Z pasja podejmujemy się każdego zadania. Współpracując z nami otrzymają Państwo produkty i uslugi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań. Na prestrzeni lat działalności firmy zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie instalacji sieci elektrycznych, teletechnicznych i sieci komputerowej a także usług zwiazanych z administracją i konfiguracją sieci komputerowych, serwerów, komputerów jak również budową serwerowni.
Naszą firme cechuje wysoka jakość wykonywanych usług oraz rzetelność w kwestii dotrzymywania terminów. Korzystamy z najlepszych materiałów i urządzeń. Dbamy o dobry kontakt z klientem przez cały czas trwania usługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie majac na na uwadze najbardziej atrakcyjne ekonimicznie rozwiązanie nie mające jednak wpływu na wysoką jakość wykonanej usługi.

Administracja
Czym się zajmujemy?

Oferta

StartFlow offers the following services to aspiring entrepreneurs looking to get their businesses off of the ground.

Administracja i konfiguracje sieci komputerowych

Zajmujemy się budową i konfiguracją sieci komputerowych. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz dostosowujemy się w 100% do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nie ważne czy nasze zadanie polega na budowie nowej sieci,rozbudowie czy też zarządzaniu już istniejącą, nasza wiedza pozwala nam na sprawne wykonywanie swoich zadań.

 

Administracja i konfiguracje komputerów

Masz problem z konfiguracją swojego komputera? Zakupiłeś nowy sprzęt i nie wiesz jak zainstalować wymagane programy czy też zainicjować odpowiednie ustawienia? Zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się konfiguracją i administracją komputerami, rozwiązujemy problemy sprzętowe oraz softwarowe.

Administracja i konfiguracje serwerów

Serwery są sercem każdej sieci informatycznej, są również najważniejszym jej komponentem. Dlatego zarządzanie nimi jest bardzo ważne. Nasza firma oferuje zarządzanie i konfigurację serwerów. Jeżeli chcesz aby Twój serwer działał bezproblemowo, zapraszamy do kontaktu.

Budowa serwerowni

Zajmujemy się budową oraz konfiguracją serwerowni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz odpowiadamy na wszystkie potrzeby. Budowane przez nas serwerownie spełniają najwyższe normy jakości.

Zapraszamy do współpracy

Zaufaj nam i przekonaj się o wysokiej jakości naszej pracy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Adres

Legionowo, słowackiego

Telefon

+48 697 717 125

E-mail

kontakt@przestrzelskidariusz.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego

Top